LP

IMIĘ

NAZWISKO

DYŻUR RADNEGO

ADRES E-MAIL

 

 

 

 

 

1

Wioletta

Badurek

I wtorek miesiąca, OSP w Mosznie godz. 18:00-19:00

wioletta.badurek@wp.pl

2

Zbigniew

Bartosik

I wtorek miesiąca, Zespół Szkół w Otrębusach, godz. 18:30-19:00

wagabart@poczta.onet.pl

3

Aldona

Górniak

II poniedziałek miesiąca, Urząd Gminy Brwinów pok. 005, godz. 17:30-18:30

aldona_gorniak@wp.pl

4

Andrzej

Guzik

w domu Radnego po uzgodnieniu telefonicznym (604-469-553)

aguzik69@gmail.com

   5 Barbara Koralewska

W dowolnym terminie po uzgodnieniu telefonicznym (tel. 509-852-947)

 

6

Tomasz

Korcz

II wtorek miesiąca, Urząd Gminy Brwinów pok. 005 godz.19:00-20:00 lub w dowolnym terminie po uzgodnieniu telefonicznym (tel. do Biura Rady Miejskiej 22-738-26-50)

tomasz_korcz@o2.pl

7

Dariusz

Krzemiński

II czwartek miesiąca, Biblioteka publiczna w Otrębusach, godz. 18:00-19:30

razemdlakaniotrebus@gmail.com

8

Małgorzata

Kucharska

I środa miesiąca, Urząd Gminy Brwinów pok. 005 godz. 18:30-19:30

radnakucharska@gmail.com

9

Zbigniew

Kurządkowski

I poniedziałek miesiąca, Urząd Gminy Brwinów pok. 005, godz. 18:00-19:00 lub w dowolnym terminie po uzgodnieniu telefonicznym (tel. do Biura Rady Miejskiej 22-738-26-50)

zbigniew.kurzadkowski@brwinow.pl

10

Edyta

Lenart

w dowolnym terminie po uzgodnieniu telefonicznym (tel. do Biura Rady Miejskiej 22-738-26-50) bądź poprzez e-mail: edytalenart@gmail.com

edytalenart@gmail.com

11

Grzegorz

Matysiak

III środa miesiąca, Urząd Gminy Brwinów pok. 005, godz. 18:30-19:30

grzegorz.matysiak@brwinow.pl

12

Adrianna

Olczak

 

 

w dowolnym terminie po uzgodnieniu telefonicznym (tel. do Biura Rady Miejskiej 22-738-26-50) bądź poprzez e-mail: ada.olczak@vp.pl

 

ada.olczak@vp.pl

13

Jacek

Pachnik

III czwartek miesiąca, Biblioteka Publiczna w Otrębusach, godz. 18:00-19:30

razemdlakaniotrebus@gmail.com

14

Katarzyna

Piątek

w dowolnym terminie po uzgodnieniu telefonicznym (tel. do Biura Rady Miejskiej 22-738-26-50) bądź poprzez e-mail:

katarzyna.piatek@brwinow.pl

katarzyna.piatek@brwinow.pl

15

Sławomir

Rakowiecki

I oraz III poniedziałek miesiąca, Urząd Gminy Brwinów pok. 005, godz. 16:30-18:00 lub w dowolnym terminie po uzgodnieniu telefonicznym
(tel. do Biura Rady Miejskiej 22-738-26-50) bądź e-mail (slawomir.rakowiecki@brwinow.pl)

slawomir.rakowiecki@brwinow.pl

16

Firmin

Słojewski

I piątek miesiąca, Urząd Gminy Brwinów pok. 005, godz. 18:00-19:00

firmin.slojewski@brwinow.pl

17

Józef

Streżyński

I środa miesiąca, OSP w Żółwinie godz.18:00-19:00 lub w dowolnym terminie po uzgodnieniu telefonicznym (501-543-330)

strezynski@poczta.onet.pl

18

Maciej

Szmyt

I czwartek miesiąca, Urząd Gminy Brwinów pok. 005, godz. 18:30-19:30

maciej.szmyt@brwinow.pl

19

Marek

Winiarski

II środa miesiąca, Urząd Gminy Brwinów, pok. 005 godz. 18:00-19:00

 

20

Rafał

Wysocki

I poniedziałek miesiąca, Urząd Gminy Brwinów pok. 005, godz. 19:00-20:00

osiedlesochaczewska@gmail.com rafal.wysocki@brwinow.pl

21

Barbara

Ziębiec

I czwartek miesiąca, Biblioteka Publiczna w Otrębusach, godz. 19:00-20:00

razemdlakaniotrebus@gmail.com

 

Dodany 2014-12-15 09:04:54 przez Patryk Michalak         
Ważny do: bezterminowo


Biuletyn Informacji Publicznej - Urząd Gminy Brwinów
Wydruk pochodzi z http://www.brwinow.bipst.pl/index.php?action=pokaz&id=6460